Tel: +385 (0)35 384 015 | Mail: opcina-nova-kapela@sb.t-com.hrinfo@novakapela.hr



IZVRSTAN REZULTAT NAŠIH MALIŠANA NA 11 OLIMPIJSKOM FESTIVALU DJEČIJIH VRTIĆA HRVATSKE

01-06-2012

IZVRSTAN REZULTAT NAŠIH MALIŠANA NA 11 OLIMPIJSKOM FESTIVALU DJEČIJIH VRTIĆA HRVATSKE

 

 

 

11. OLIMPIJSKI FESTIVAL DJEČJIH VRTIĆA HRVATSKE

Na 11. olimpijskom festivalu Dječjih vrtića Hrvatske održan 30.svibnja 2012.godine u Novoj Gradiški najbolji su bili mali sportaši iz našeg Dječjeg Vrtića „Zvončić“; Nova Kapela.

Posebno je zanimljiv bio protokolarni dio, kao na pravoj olimpijadi u kojem je sudjelovala Petra Pejaković noseći olimpijsku baklju.

Zbog vremenskih prilika 11. festival dječjih vrtića, održan ove godine u gradskoj športskoj dvorani, još je jednom, bio događaj za koji su se mališani iz vrtića pripremali i koji će sigurno pamtiti zajedno sa svojim roditeljima, braćom i sestrama, djedovima i bakama, koji su napunili tribine športske dvorane.

Pozdrav natjecateljima uputili su župan Danijel Marušić, zamjenica gradonačelnika dr. Ljepša Rakas-Vujčić i Borislav Vidošić, predsjednik Saveza sportova Nova Gradiška.

I na kraju čestitka općinskog načelnika Josipa Benić malim natjecateljima na postignutim uspjesima, kao i svima koji su sudjelovali u pripramama i organizaciji ovog sportskog natjecanja: tetama u vrtiću, trenerima koji su odradili pripreme, roditeljima, bakama i djedovima koji su navijali i bodrili natjecatelje.

INFORMACIJE O SUDIONICIMA I REZULTATIMA

   DJEČJI VRTIĆ:

1. DV „BLJESAK“ OKUČANI
2. DV „MASLAČAK“ NOVA GRADIŠKA
3. DV „MATIJA GUBEC“ CERNIK
4. DV „RADOST“ NOVA GRADIŠKA
5. DV „VJEVERICA“ STARO PETROVO SELO
6. DV „ZVONČIĆ“ NOVA KAPELA 

 

DJEČIJI VRTIĆ „ZVONČIĆ“ NOVA KAPELA

1. MJESTO – ZLATNA MEDALJA
         NOGOMET - dječaci:     ANTONIO MLADINOVIĆ
                                               KARLO DONKOVIĆ
                                               LEONARDO MATIČEVIĆ
                                               PATRIK VLAIĆ
                                               LUKA TOMAZIĆ
                                               DOMINIK CINDRIĆ
                                               IVAN DIDOVIĆ
                                               STJEPAN ŠIKIĆ
                                               BRUNO CIPRIĆ
                                               DARIO ČABRAJA

1.MJESTO – ZLATNA MEDALJA
      TRČANJE 50m (M)
              MATEO POLJAC

1.MJESTO – ZLATNA MEDALJA
      BACANJE LOPTICE (M)
              JOSIP LUKETIĆ

1.MJESTO – ZLATNA MEDALJA
       BACANJE LOPTICE (Ž)
               LUCIJA PREBEG

2.MJESTO – SREBRENA MEDALJA
        SKOK U DALJ (Ž)
               NIKOLINA HORVAT

2.MJESTO – SREBRENA MEDALJA
       TRČANJE 50m (M)
              DENIS KAURINOVIĆ


3.MJESTO – BRONČANA MEDALJA
          NOGOMET  -   djevojčice:    LAURA BADANJAK
                                                      MARITEA JERBIĆ
                                                      PETRA PEJAKOVIĆ
                                                      VALENTINA ČUTURIĆ
                                                      DORA MATIJEVIĆ
                                                      REBEKA DAUTOVIĆ
                                                      BARBARA MARIČEVIĆ

3.MJESTO – BRONČANA MEDALJA
         BACANJE LOPTICE (Ž)
                TAMARA ODŽIĆ

3.MJESTO – BRONČANA MEDALJA
         BACANJE LOPTICE (M)
                DOMAGOJ PREBEG

 

POREDAK:
1. „ZVONČIĆ“ NOVA KAPELA – 48 bodova
2. „RADOST“ NOVA GRADIŠKA – 34 boda
3. „MASLAČAK“ NOVA GRADIŠKA – 29 bodova
4. „MATIJA GUBEC“ CERNIK – 28 bodova
5. „BLJESAK“ OKUČANI – 23 boda
6. „VJEVERICA“ STARO PETROVO SELO – 18 bodova

 

 

 



ZATVORI