IZVRSTAN REZULTAT NAŠIH MALIŠANA NA 11 OLIMPIJSKOM FESTIVALU DJEČIJIH VRTIĆA HRVATSKE
- 01.06.2012.
11. OLIMPIJSKI FESTIVAL DJEČJIH VRTIĆA HRVATSKE
Na 11. olimpijskom festivalu Dječjih vrtića Hrvatske održan 30.svibnja 2012.godine u Novoj Gradiški najbolji su bili mali sportaši iz našeg Dječjeg Vrtića „Zvončić“; Nova Kapela.
Posebno je zanimljiv bio protokolarni dio, kao na pravoj olimpijadi u kojem je sudjelovala Petra Pejaković noseći olimpijsku baklju.
Zbog vremenskih prilika 11. festival dječjih vrtića, održan ove godine u gradskoj športskoj dvorani, još je jednom, bio događaj za koji su se mališani iz vrtića pripremali i koji će sigurno pamtiti zajedno sa svojim roditeljima, braćom i sestrama, djedovima i bakama, koji su napunili tribine športske dvorane.
Pozdrav natjecateljima uputili su župan Danijel Marušić, zamjenica gradonačelnika dr. Ljepša Rakas-Vujčić i Borislav Vidošić, predsjednik Saveza sportova Nova Gradiška.
I na kraju čestitka općinskog načelnika Josipa Benić malim natjecateljima na postignutim uspjesima, kao i svima koji su sudjelovali u pripramama i organizaciji ovog sportskog natjecanja: tetama u vrtiću, trenerima koji su odradili pripreme, roditeljima, bakama i djedovima koji su navijali i bodrili natjecatelje.
INFORMACIJE O SUDIONICIMA I REZULTATIMA
DJEČJI VRTIĆ:
1. DV „BLJESAK“ OKUČANI
2. DV „MASLAČAK“ NOVA GRADIŠKA
3. DV „MATIJA GUBEC“ CERNIK
4. DV „RADOST“ NOVA GRADIŠKA
5. DV „VJEVERICA“ STARO PETROVO SELO
6. DV „ZVONČIĆ“ NOVA KAPELA
DJEČIJI VRTIĆ „ZVONČIĆ“ NOVA KAPELA
1. MJESTO – ZLATNA MEDALJA
NOGOMET - dječaci: ANTONIO MLADINOVIĆ
KARLO DONKOVIĆ
LEONARDO MATIČEVIĆ
PATRIK VLAIĆ
LUKA TOMAZIĆ
DOMINIK CINDRIĆ
IVAN DIDOVIĆ
STJEPAN ŠIKIĆ
BRUNO CIPRIĆ
DARIO ČABRAJA
1.MJESTO – ZLATNA MEDALJA
TRČANJE 50m (M)
MATEO POLJAC
1.MJESTO – ZLATNA MEDALJA
BACANJE LOPTICE (M)
JOSIP LUKETIĆ
1.MJESTO – ZLATNA MEDALJA
BACANJE LOPTICE (Ž)
LUCIJA PREBEG
2.MJESTO – SREBRENA MEDALJA
SKOK U DALJ (Ž)
NIKOLINA HORVAT
2.MJESTO – SREBRENA MEDALJA
TRČANJE 50m (M)
DENIS KAURINOVIĆ
3.MJESTO – BRONČANA MEDALJA
NOGOMET - djevojčice: LAURA BADANJAK
MARITEA JERBIĆ
PETRA PEJAKOVIĆ
VALENTINA ČUTURIĆ
DORA MATIJEVIĆ
REBEKA DAUTOVIĆ
BARBARA MARIČEVIĆ
3.MJESTO – BRONČANA MEDALJA
BACANJE LOPTICE (Ž)
TAMARA ODŽIĆ
3.MJESTO – BRONČANA MEDALJA
BACANJE LOPTICE (M)
DOMAGOJ PREBEG
POREDAK:
1. „ZVONČIĆ“ NOVA KAPELA – 48 bodova
2. „RADOST“ NOVA GRADIŠKA – 34 boda
3. „MASLAČAK“ NOVA GRADIŠKA – 29 bodova
4. „MATIJA GUBEC“ CERNIK – 28 bodova
5. „BLJESAK“ OKUČANI – 23 boda
6. „VJEVERICA“ STARO PETROVO SELO – 18 bodova